Nasz personel

Mariusz Maras – fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studiowałem fizjoterapię na Wydziale Wojskowo-Lekarskim, gdzie uzyskałem tytuł magistra. Jestem terapeutą INDIBA ACTIV THERAPY. Swoją wiedzę opieram na medycynie ortopedycznej wg. Cyriaxa. Jestem dyplomowanym terapeutą metody PNF. Ukończyłem terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu. Uzupełnieniem mojej terapii jest masaż klasyczny, metoda terapeutyczno-treningowa Vitality Flossing i kinesiology taping. W mojej pracy priorytetem jest holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Ewa Pacholik – fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Terapia manualna tkanek miękkich. Jestem również terapeutką INDIBA ACTIV THERAPY.  W swojej pracy staram się holistycznie podejść do każdego pacjenta poprzez zastosowanie terapii manualnej w strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, wykorzystując pomocniczo terapię punktów spustowych, masaż, trening funkcjonalny czy kinesiotaping. Nie jest mi obca praca z dziećmi pod kątem wad postawy czy wad stóp. Dodatkowo zajmuję się także kobietami ciężarnymi i w połogu (zarówno w kontekście aktywności fizycznej przed i po porodzie, jak i w zakresie zmniejszania/niwelowania zmian w organizmie kobiety po ciąży – opracowaniem blizny po cesarskim cięciu czy walką z rozejściem mięśnia prostego brzucha).

Katarzyna Manios

Celem mojej pracy jest udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług rehabilitacyjnych świadczonych przez SALVEO Centrum Aktywnej Rehabilitacji, a także rejestracja pacjentów. W pracy z należytą troską dbam o każdego pacjenta i dokładam wszelkich starań, aby czuł, że jest pod dobrą opieką

Damian Jończyk – dyrektor ds. rehabilitacji

Wojciech Górek – dyrektor medyczny