Czy warto wykupić pakiety zdrowotne? Poznaj zalety takiego rozwiązania!

Jaka jest publiczna opieka zdrowotna w Polsce – każdy widzi. Obawiasz się tego, że czekając miesiącami na wizytę u specjalisty, nie uda Ci się na czas zdiagnozować Twojego schorzenia? To poważny problem, który może kosztować Cię nie tylko utratę zdrowia, ale nawet życia. Rozwiązaniem Twoich problemów jest więc prywatna opieka zdrowotna. Placówki cieszące się dużym zaufaniem wśród pacjentów w swojej ofercie posiadają pakiety zdrowotne. Czytaj dalej, a podpowiemy Ci, czemu warto zainwestować w takie rozwiązanie.!

Pakiety zdrowotne – czyli co?

Pakiety zdrowotne to nic innego, jak zestaw konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych, diagnostycznych oraz wielu innych świadczeń medycznych, które dedykowane są potrzebom konkretnych grup. Możesz znaleźć takie zestawy skierowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci, studentów, seniorów, ciężarnych, a nawet dla całych rodzin. Dzięki wykupieniu jednego z nich możesz korzystać z usług placówek partnerskich, na których ofertę się zdecydowałeś.

Zalety pakietów zdrowotnych

Decydując się na pakiet zdrowotny, musisz wybrać sprawdzone centrum medyczne, które zagwarantuje Ci najlepszą opiekę. Jakie są atuty takiej opcji?

1. Nie musisz uzbrajać się w cierpliwość

Diagnostyka, profilaktyka, czy leczenie specjalistyczne wymagają od Ciebie stosunkowo szybkiego działania. Każda chwila opóźnienia może nieść za sobą niekorzystne konsekwencje dla Twojego zdrowia. Dlatego prywatna opieka zdrowotna staje na wysokości zadania. Kupując pakiety zdrowotne, masz gwarancję tego, że właściwa opieka medyczna będzie dla Ciebie dostępna wtedy, kiedy będziesz jej potrzebował.

Wyjaśnimy to na przykładzie, jakim jest centrum https://polmed.pl/opieka-medyczna/. Tam, na wizytę u internisty będziesz czekał nie więcej, niż 24 godziny robocze. Dostęp do specjalisty lub badań diagnostycznych uzyskasz do maksymalnie 5 dni roboczych, a 15 dni roboczych zajmie oczekiwanie na rezonans, tomografię, czy endoskopię. To tylko jedna z wielu opcji, ale jasno pokazuje różnice między opieką publiczną a prywatną.

Portrait of mature male doctor wearing mask and looking at camera while sitting at desk and waiting for patients in vaccination center, copy space

2. Komfortowe rozwiązania dla pacjentów

Z troski o Twoje zadowolenie, takie ośrodki zdrowia oferują Ci sprawną i szybką obsługę. Specjalna infolinia, która jest otwarta 24/7, przez którą można zamówić lub anulować wizyty, czy Bezpłatny Portal Pacjenta to zdecydowane ułatwienie. To innowacyjne rozwiązania, dzięki którym zawsze będziesz trzymał rękę na pulsie.

3. Płać tak, jak chcesz

Bardzo interesującym rozwiązaniem, stosowanym przez prywatne centra medyczne, jest to, że możesz dostosować sposób zapłaty za usługi do swoich potrzeb. Co to znaczy? Za pakiety zdrowotne możesz uiścić jednorazową opłatę za rok z góry lub zdecydować się na płatność w comiesięcznych ratach. Ponadto możesz zdecydować się na poszerzenie swojego zestawu usług o dodatkowe świadczenia, a kwota składki wcale nie wzrośnie tak bardzo.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *